skip to Main Content
1-800-987-654 admin@totalwptheme.com
Çağa Ayak Uyduran Elektronik Kart Sistemi

Çağa Ayak Uyduran Elektronik Kart Sistemi

Son dönemlerde 21. Yüzyıl çağı teknolojisinin ilerlemesiyle beraber insanoğlunun hayatında da birtakım değişiklikler peyda geldi. Bu değişikliklerden biri de oyun oynamak, alışveriş yapmak gibi durumların internet üzerinden uygulanıyor olması. İnternet bizler için vazgeçilmez bir aracı unsur! Bunu kabul etmeyenimiz yoktur herhalde?

Şimdi sizlere internet alışverişlerinde kullanabileceğiniz harika bir teknoloji içeriğinden bahsedeceğim…

Bu yazıda kredi kartı ya da banka kartı kullanmadan nasıl internet üzerinden alışveriş yapabileceğinizi görmüş olacaksınız. Evet yanlış okumadınız! Kredi kartı yok, bankalarla görüşmeler yok, uzun müşteri temsilcisi bekleme sıraları yok, hatta faiz dahi yok! Merak ettiniz değil mi?

Bu iş için biçilmiş kaftan olan bir sistem. İsmi paykasa ya da kısaca epin. Ama paykasa olarak daha sık kullanılıyor. Epin ismi İngilizce electronic personal identification number kelime öbeğinin baş harflerinin kodlanmasıyla oluşmuş. Sistem bu şekilde de İngiltere’den ülkemize kadar uzanan bir teknoloji olduğunu ispatlıyor. Bu kelime öbeğini Türkçeye çevirince bile Paykasa’nın özel bir sistem olduğunu anlıyoruz.

Her şey İyi Ama Paykasa Nedir?
Paykasa içinde bakiyeleri olan bir kart sistemi. Birçok bakiye seçeneği bulunduruyor. Bunlar 10 Euro ile başlayarak 5000 Euro’ya kadar çıkabiliyor. Bakiyeler 5’in katları şeklinde yükseliyor.

Kullanıcılar dilediği bakiyeyi seçip satın alıyorlar. Bunun sonucunda da örneğin 10 Euro ‘lük bakiyesi olan bir kartın sahibi oluyorlar. Bu şekilde internette yapılan alışverişlerde 10 Euro bakiyeyi doldurana dek alışveriş yapılabiliyor.

Paykasa Kredi Kartına Göre Bana Ne Avantaj Sağlar?
Çünkü paykasa tamamıyla kullanıcı odaklı bir sistem. Tüm süreçler kullanıcıların faydalı bir kart kullanabilmesi için yararlı bir şekilde oluşturulmuş. Zaten yukarda bahsettiğimiz electronic personal identification number kelime öbeği de elektronik kişisel kimlik numarası anlamına geliyor. Buradan bile paykasa’nın kişiye özel olduğu anlaşılabilir.

Bildiğimiz gibi kredi kartları borç batağı yüzünden insanları intihara dahi sürükleyebilen bir sistem. Kredi kartı aldıktan sonra insanlar alışverişe dur durak vermeden devam ediyor. Ödemesini yapamayınca faiz de üzerine ekleniyor ve puff! Tüm alışveriş bulutları tek tek patlıyor. Paykasa böyle bir sistem değil. Ne kadar kullanım ihtiyacınız varsa paykasa da o kadar bakiye alırsınız. Harcamalarınıza asla faiz eklenmez. Üstüne üstlük bakiyelerinizin tümünü kullanmak zorunda bile değilsiniz. Kartınızın içinde kalan bakiyeler size iade edilir.

10 Euro Paykasa
Paykasa’nın sisteminde en küçük bakiye 10 Euro’dur. 10 Euro paykasa kart ile deneme paykasa kullanabilir, paykasa’nın ne kadar kişisel, güvenilir ve faydalı olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca kullandığınız paykasa ile ilgili oluşabilecek herhangi bir problemde tedarikçinizle 7/24 görüşme sağlayabilirsiniz. Anında iletişim, anında yanıt alabilirsiniz. Alışılageldik kredi kartlarıyla hiçbir alakası yok değil mi? Saatlerce banka kuyruğu beklemek, müşteri temsilcisine ulaşmak için telefon ucunda zaman kaybetmek yok! Paykasa tüm olumlu özellikleri ile siz değerli kullanıcılarını bekliyor.

Diyelim ki 10 Euro’nun tamamını harcayamadınız ve içinde 1-2 Euro bakiye kaldı. Bunu da harcamak için kendinizi zorlamanıza gerek yok. Paykasa kartınızın içinde kalan bakiye o günkü döviz kuruna göre Türk Lirasına çevrilerek size iade ediliyor. Böylece hiçbir kaybınız olmuyor. İşte Paykasa’nın avantajlarından biri daha!

Ayrıca 10 Euro paykasa kart almanın müşteri açısından bir avantajı daha var. Bu bakiyeyi deneme kartı olarak görebilirsiniz. Güvenilirlik testi için gayet uygun bir tutar. Size bir sır vereyim mi? Zaten ilk denemeden sonra asla vazgeçemeyeceksiniz! Paykasa alın ve sadece istediğiniz ürünü sepete atın! Gerisi artık çok kolay!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top