skip to Main Content
1-800-987-654 admin@totalwptheme.com
Etilsat Mobil Cüzdan Servisi Başladı

Etilsat mobil cüzdan servisi başladı

Paykasa ile hızlı işlemler.Birleşik Arap Emirliklerinde faaliyet gösteren Telekom operatörü Etilsat mobil cüzdan uygulaması “etilsat Wallet” kullanıma açtı. Paykasa kart ile ödeme işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa işlerinizi kolaylaştırır

Etilsat’ın mobil cüzdan uygulaması “etilsat Wallet” Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) içinde bu günden itibaren Google ve Apple mobil uygulama dükkanlarından cep telefonlarına indirilebilecek. Cüzdan üzerinden BAE’deki tüm bankalar ile entegrasyon sağlanmış. Tüketiciler bu uygulamaya banka/kredi kartlarını ve ön ödemeli kartlarını tanımlayarak tek bir PIN girişi ile otopark ödemelerinden market alışverişlerine kadar pek çok ödeme işlemini yapabilecekler. Yapılan açıklamaya göre Etilsat’ın mobil cüzdan uygulaması yakında Google Play, Apple iTunes, Ovi, Microsoft ve Blackberry dükkanlarında da kullanılabilecek. Uygulama ile şu anda arkadaşlar veya hesaplar arasında para transferi yapmak mümkün olmuyor. Öte yandan bu mobil cüzdan uygulaması Etilsat’ın Akıllı Yönetimler inisiyatifi kapsamında BAE tarafından sunulan 90’dan fazla e-devlet çözümü içinde mobil ödeme yapabilmek için geliştirilmiş.

paykasa türkiye ile her zaman müşteri memnuniyeti hedefleryerek amaclarımıza doğru yolumuza devam ediyoruz. Hep beraber büyüyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top