skip to Main Content
1-800-987-654 admin@totalwptheme.com
İlk Defa Paykasa Kullanımı

İlk Defa Paykasa Kullanımı

Paykasa yöntemini daha önce kullanmadıysanız, bu yöntemin kullanılmasının avantajları ve dezavantajları ile birlikte, bunun ne olduğunu ve nasıl kullandığına dair kapsamlı bir genel bakış sağlamak için buradayız. Yeni başlayanlar için, kart işlemeyle ilgili zorluklardan dolayı nakit ödemeyi tercih eden eGaming operatörlerine hem ülkelere hem de pazarlara bir çözüm sunan, uygun bir online ödeme seçeneği ( özellikle Türkiye merkezli oyuncular için ) sunmaktadır. Sloganı ‘ anında online ödeme ‘ ve şirket hem İngiltere hem de Kıbrıs merkezli bir ekip tarafından geliştirildi, kart yayınlama, evrak, geri ödeme yönetimi ve kart edinimi alanlarında uzun yıllara dayanan deneyime sahip oldu.

Ayrıca, en son kart işleme teknolojisi ile donatılmıştır ve Avrupa eMoney yönetmeliklerine uygundur. Özellikle Ukash ve Paysafecard’ın çıkışının bir sonucu olarak belirli pazarlardaki son boşluk nedeniyle, müşteriler arasında en önemli seçenek olmaktan gurur duymaktadır. Bu şirket, nakit bazlı kartlar ve kuponlar için kalan bir seçenek olarak parçaları almak için var.

Paykasa Nasıl Çalışır?
Müşteriler arasındaki tipik endişeler, doğrudan web sitelerine banka havalesi yapma konusunda bir rahatsızlık içerir. Bu yöntem süreci kolaylaştırıyor ve kullanıcılara Visa veya MasterCard banka kartları üzerinden Paykasa kuponları ve kartları mağaza içi ve çevrimiçi olarak satın alma fırsatı veren bir hediye kartı gibi davranıyor.

Bir oyuncunun oyuncu hesabından para çekmek istemesi durumunda, bunu yapabilir. Bunu yapmak için ödeme seçeneğiniz olarak ‘Paykasa’yı seçmeniz yeterlidir ve anında nakit olarak kullanılabilecek yeni bir kupon verilecektir. Kartlar, sanal olarak en yaygın seçenek olan, fiziksel veya sanal olabilir. Ön ödemeli bir değer, 16 basamaklı benzersiz bir PIN ile tanınır. Miktarı tercih edilen yere yatırmak için bu PIN’in bir girişi gereklidir.

Paykasa Artıları ve Eksileri
Bu bankacılık yöntemini kullanmanın birçok yararı vardır. Yeni başlayanlar için, Ukash ile benzerlikler paylaşıyor , ancak nakit çeklerin yanı sıra, ödemelerin yanı sıra, yukarıda bahsi geçen, Visa ve MasterCard ile uyumlu ek artırma sunmalarını sergiliyor. Gelecekte, çevrimiçi bankacılık ödemelerinin uygulamaya ve dışa açılmasına devam edilmektedir.

Kullanıcılar ayrıca, Türkçe deneyimli bir müşteri hizmetleri ekibinin yanı sıra geliştirilmiş ticari terimleri de sabırsızlıkla bekleyebilirler. Diğer avantajlar arasında güvenlik ve güvenlik, kayıt veya evrak gerektirmez. Müşteriler, işlemin değerini aşan herhangi bir riske maruz kalmayacaklardır. Aynı zamanda birden fazla yerde kullanım için uygun şekilde kullanılabilir.

Paykasa Kart Önemi
Paykasa kart güvenli, kolay ve anonimdir. Paykasa kartlar birçok farklı yerde, benzin istasyonlarında, gazete büfelerinde, elektronik mağazalarda, postanelerde, kitap mağazalarında, bankalarda ve daha birçok yerde mevcut olsa bile ülkemizde malesef bu kartlar sadece online olarak satılmaktadır.

Hızlı, kolay ve güvenlidir. Kredi kartı veya banka hesabına ihtiyacınız yok. Paykasa kart seçerek, en güvenli, en basit çözüm yoluna gideceksiniz: çünkü Paykasa internette ödeme yapmanıza olanak veren ön ödemeli bir karttır. Paykasa 10, 25, 50 ve 100 EUR değerinde satın alınabilir.

Ödemelerinizin toplam tutarı kartınızın kredisini aşıyorsa, bir sonraki Paykasa kullanarak kalan ödemeyi kolayca ödeyebilirsiniz. Tek bir ödeme için, mevcut Paykasa kalan bir kredi kullanmanıza izin veren on kadar Paykasa birleştirebilirsiniz.

Paykasa her ödemeli kart gibi basittir. Bir banka hesabına veya kredi kartına ihtiyacınız yok. Bunun nedeni, Paykasa kartı yurtdışında yerel mağazalardan satın alabileceğiniz ve internetten çevrimiçi işlemler için ödeme yapmak için kullanabileceğiniz ön ödemeli bir kupon olmasıdır.

Nerelerde Kullanılır?
Paykasa, farklı ülkeler için alternatif yöntemlerde uzmanlaşmış güvenli bir online ödeme platformudur. Ödeme yöntemlerinin% 80’inden fazlasını destekleyerek kullanıcıların yerel bankalar, kredi kartları ve kuponları aracılığıyla hizmetleri uygun bir şekilde ödemelerini sağlar.

Kredi Kartları: Enterpays, Visa kartınızla ödeme yapmanızı sağlar. Ödemenizi Visa Kartınızdan daha güvenli ve verimli bir şekilde yapabilirsiniz.

Banka Havalesi: Banka hesabınıza para göndermenizi ve almanızı sağlayan çevrimiçi bir sistemdir. Çevrimiçi işlemler için hızlı ve güvenli bir çözümdür. Ödemenizi online göndermeden önce yapmanız gereken tek şey, Enterpays sisteminin sağladığı referans numarasını almaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top