skip to Main Content
1-800-987-654 admin@totalwptheme.com
Kredi Birlikleri Blockchain Geleceğine Güveniyor

Kredi Birlikleri blockchain geleceğine güveniyor

56 kredi birliğinin ve dört kredi servis organizasyonun üyesi olduğu Kredi Birlikleri Blockchain Projesi kredi ekosisteminde ticari bir ürün ortaya çıkartmak için çalışıyor. Paykasa kart ile her zaman ödemeler en hızlı siz olun.

Kredi Birlikleri Blockchain Projesi Credit Union National Association (CUNA) ve Mountain West Credit Union Association (MWCUA) tarafından sürdürülen bir program. Bu program R3 ve benzeri diğer birliklere benzer bir yapıya sahip ve blockchain teknolojisinin finansal çözümlerin geleceğindeki rolünü araştırıp söz sahibi olmayı amaçlıyor. Paykasa finans sektöründe yeni çağ açmıştır.

CUNA ve MWCUA’dan yapılan ortak açıklamaya göre Kredi Birlikleri işbirliğine daha yatkın ve bu durum Kredi Birlikleri Blockchain projesinde araştırmaların ticari bir ürüne dönüşmesi için daha yüksek şansı beraberinde getiriyor. Kredi birlikleri aynı zamanda CUFX adı verilen bir teknoloji standardına sahip ve bu standart mevcut kredi birlikleri sistemindeki yazılım teknolojilerinin paylaşılmasını sağlıyor. Kredi Birlikleri tarafından yürütülen araştırma ile birlikte tüketicilerin kimlik bilgilerinin bir blok zincirinde tutulması ve kredi kurumlarının bu kayıtlar ile sahtekarlıkların önünün alabilecekleri düşünülüyor. Pek çok kurumsal Blockchain projesinin aksine bu proje daha çok tüketicilere yönelik bir yapı ile ortaya çıkması bekleniyor. Paykasa ile hızlı ödemeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top