skip to Main Content
1-800-987-654 admin@totalwptheme.com
Kredi Kartları Yaş Sınırına Çözüm

Kredi Kartları Yaş Sınırına Çözüm

İnternet aracılığıyla oyun oynamak son birkaç yılda oldukça popüler hale geldi. Birçoğumuz günlerce evden çıkmayarak vaktini bilgisayar başında oyun oynayarak geçiriyor. Kabul etmek gerekir ki biraz bağımlı rolü var bu oyunların. Peki ya alışveriş? İnternetin can evimizden vurduğu bir konu daha! Hangimiz mağazaların web siteleri üzerinden kıyafet, eşya, ayakkabı, takı, çanta satın almıyoruz ki? Hadi itiraf edin! Bugüne dek internetten oyun satın almamış, oyun oynamamış ya da alışveriş yapmamış biri var mı aramızda? Bence hangi yaş gurubu olursa olsun yok.

Yaş grubu demişken… İnternet üzerinden alışveriş yapabilmek için tabii ki kredi kartına ihtiyacımız var. Fakat 18 yaşının altındaki arkadaşlarımız bu konuda kısıtlanmak durumunda kalıyor. Bilindiği gibi 18 yaşının altındaki gençlere ve çocuklara kredi kartı çıkartmak yasak.

Böyle durumlar için de harika bir durum geliştirilmiş. Anlaşılabilir dilde ismi sanal para. Kısaltılmışı ise paykasa olarak adlandırılıyor. Paykasa için yaş sınırı yok, meslek grubu sınıflandırması yok. Paykasa kayıt için maaş bordrosu, ev tapusu, gelir tablosu, senet ya da kefil isteyen bir sistem değil. Tamamıyla müşteri odaklı ve güvenilir bir sistem.

Paykasa Kart il Kredi Kartı Arasında Ne Fark Var?
Gelin biraz paykasadan bahsedelim. Paykasa kart sistemi internet üzerinden yapılan alışverişlerde ödeme yapabilmek için kullanılır. Görünüş olarak kredi kartlarına benzeyen kartlar içerik olarak kredi kartlarından bambaşkadır.

Öncelikle paykasa tamamen kullanıcıya odaklı üretilmiştir. Kullanıcıların bilgilerini istemez, sahip olduklarını başka hiç kimseyle paylaşmaz. Paykasa kartların üzerinde 16 haneli müşteri pini vardır. Bu müşteri pini görünüşte kredi kartlarındaki müşteri numarasına benzer. On altı haneli pinler kişiye özeldir ve başka hiç kimsede bulunmaz.

Paykasa ile ödeme yapılacağı zaman müşteriler almak istedikleri ürünü sepete ekler ve daha sonra ödeme kısmına gelince bu müşteri pini girilir. Böylece ödeme işlemi kolayca hallolur. İşte paykasa ile ödeme yapmak ve ürün satın almak bu kadar basit!

Ayrıca paykasa kart sisteminde bir güvenlik kodu bulunur. Bu güvenlik kodu sayesinde ne kadar güvenilir olduğu da anlaşılmış olur.

Paykasa kart sisteminde kredi kartı gibi faiz yoktur. Hangi tutarda ürün satın alınırsa o tutarda ödeme yapılır. Ekstra bir ödeme müşteriden kesinlikle talep edilmez.

15 Euro Paykasa Kart
Peki, paykasa kartlar sınırsız mı? Paykasa kart elbette sınırsız değil. Kartların sistemi bakiye olarak işliyor. Her kartın ayrı bir bakiyesi var. Kart sistemi 10 Euro ile başlıyor. Daha sonra 5’in katlarıyla artarak devam ediyor. Genellikle kullanıcılar deneme amaçlı 15 Euro paykasa kart başlamakta. 15 Euro paykasa kart sisteminden memnun kaldıkça da kullanım uygunluğuna göre bakiyeyi arttırarak devam ediyorlar. Ayrıca 15 Euro paykasa kart oldukça avantajlı bir paykasa bakiyesi.

Kullanıcılar küçük bakiyelerden başlayarak büyük bakiyelere geçiyor. Böylece paykasa kullanımı da iyice kavranılmış oluyor. Paykasa ile ilgili öğrenilmek istenen tüm bilgiler tedarikçi firma tarafından müşterilere sunulmakta. Tedarikçi firmalar herhangi bir sorun yaşanma ihtimaline karşı günün yirmi dört saati çevrimiçi destek veriyor. Sanal para kullanmanın bir avantajı da bu denilebilir. Günümüzde her şey internet üzerinden olduğu için bu da internet üzerinden elbette. Sanal karta uygun sanal online destek paykasa kart sisteminde! Siz sadece kullanmak istediğiniz bakiye için kararınızı verin. 15 Euro ya da daha fazlası! İsteyin ve tedarikçi firmanız kapınıza kadar getirsin. Size de yalnızca satın almak istediğiniz ürünü kolayca almak kalsın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top