skip to Main Content
1-800-987-654 admin@totalwptheme.com
Paykasa Ceresline Lisanslı Bir Ön Ödeme Kartıdır

Paykasa Ceresline Lisanslı Bir Ön Ödeme Kartıdır

Paykasa yasal mıdır? Elbette yasaldır. Kötü niyetli kişilerin ve dolandırıcı faaliyetlerin görüldüğü internet ortamında, kullanıcıların tereddütlerinin olması, son derece doğaldır. Paykasa, yasal bir aracı karttır. Dünyada dolaşımı, İngiliz menşeli Voucher Limited tarafından yapılmaktadır. Paykasa ulaşacağınız hizmetlerde size güvenli şekillerde aracılık eder. Ayrıca alışveriş yaptığınız sitelerden fatura istemek, yasal haklarınızdan biridir. Bunun için Paykasa ile alışveriş yaptığınız siteler ile iletişime geçebilirsiniz.

Paykasa Kullanmak Sizi Riskli Durumlardan Korur

Paykasa Kart bloke olur mu, sorusu mutlaka aklınızda takılmıştır. Bunu şöyle cevaplayabiliriz: her kart bloke olmaz! Güvenlik sistemine takılan veya üç kere üst üste girilen hatalı şifreler, kartınızın bloke olmasına neden olacaktır. Bunun dışında, sanal kartınızı 16 haneli e-pin ile bir yıl süreyle kullanabilirsiniz.

Paykasayı çocuk sahibi aileler de güvenle kullanabilir. Çünkü bu kartlar, yasal olmayan sitelerde kullanılamaz. Ayrıca belirli sitelerde kullanım alanları vardır. Aileler, on sekiz yaşından küçük çocuklarının hangi sitelerde vakit geçirdiği denetleyebilecek, böylece daha huzurlu hissedeceklerdir.

Paykasa almak için herhangi bir üyelik gerekmez. Kimlik ve kullanıcı bilgilerinizi dolduracağınız sayısız evrakla uğraşmazsınız. Yapmanız gereken tek şey, resmi paykasa bayileri ile iletişime geçmek ve güvenilir kaynaklarla çalışmaktır.

Paykasa kartı, banka ve kredi kartı gibi kolayca kullanabilirsiniz. Aslında, bu kart da sizin internet ortamında ödeme ve alışveriş yaptığınız sanal paralarınızdır. Fiziksel kartlarınızın son kullanma tarihi, güvenlik kodu ve kart numarası vardır değil mi? İşte Paykasa kartınızda da bu bilgiler mevcuttur. Üstelik bilgilerinizi başka biriyle paylaşmaktan imtina ediyorsanız, Paykasa tam size göre! Ödeme yapacağınız sitelerde kimlik veya kullanıcı bilgilerinizi vermeden, gizlilik ilkesinin verdiği güvenle, keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Size özel E-pinler harflerden ve rakamlardan oluşan 16 haneli bir koddur. Tek kullanımlıktır. Eski kartınıza bakiye yükleyemezsiniz. Bu işlemler, güvenliğiniz içindir.

Paykasa İle Bütçenizi Yönetin

İhtiyaçlarımızı, maddi kaynaklarımızı nasıl kullanacağımızı elbette en iyi kendimiz biliriz. Bunun yanında, ihtiyacımız olan ürün ve hizmetlere ekonomik olarak ulaşmak isteriz. Bunu yaparken, zorluk çekmek istemeyiz. Günün koşullarında, gücümüz yettiğince alışveriş yapmak isteriz. İşte Paykasa da buna imkân sağlar. Çünkü bu kartlar farklı tutarlarda satışa sunulur. Alıcılar, kendi ihtiyaçları kadar Paykasa satın alabilirler. Üstelik on iki ay boyunca, geçerli sitelerde kullanabilirler.

Harcayacağınız miktar önceden belirlendiği için, sınırı aşmanız önlenmiş olur. Limitlerinize uygun hareket etmenin rahatlığını yaşarsınız. Bütçe yönetiminde söz sahibi olan, yine siz olursunuz.

Paykasa Kartınızı Dilediğiniz Zaman Nakde Çevirebilirsiniz

Paykasanın sunduğu avantajlardan biri de, tutarınızı nakit olarak geri alabilmenizdir. Paykasa kartınızı, istediğiniz zaman nakde çevirebilirsiniz. Bu işlem için, Paykasa satın aldığınız resmi bayi ile iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gerekenler çok kolay.

-Öncelikle, ilgili firmanın canlı destek bölümünden, yedi gün yirmi dört saat, müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz. Bu kişiler tarafından, güncel kur değerleri hakkında bilgilendirilirsiniz.

-Bu bilgilendirme işlemi sonrası kartınızı bozdurmak isterseniz, operatöre isminizi, soy isminizi, iletişim, Paykasa ve hesap bilgilerinizi bildirdiğinizde, işleminiz tamamlanmış olur.

-Paranız, istediğiniz banka hesabınıza kısa zamanda aktarılır.

Paykasa ile Strateji Oyunlarında Avantajlı Konumdasınız

Strateji oyunları oynamak, bazı insanlar için vazgeçilmezdir. Paykasa da, oyunlarda satın alma işlemlerinde kullanacağınız elektronik paralarınızdır. Bugün birçok oyun ve online bahis sitesi, Paykasa ile ödeme seçeneği getirmiştir. Çünkü bu sanal kart, Avrupa’da da en çok tercih edilen sanal kartlar arasında yer alır. Şunu da belirtmek isteriz ki, Paykasa kanunlara aykırı sitelerde kullanılmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top