skip to Main Content
1-800-987-654 admin@totalwptheme.com
Paykasa Ile Döviz Kuru Arasındaki Ilişki

Paykasa ile döviz kuru arasındaki ilişki

Paykasa ön ödemelik kart sistemi Euro bazında fiyatlandırılmaktadır. Euro olarak belirli tutarlarda oluşturulan Paykasa kartları ile bulunduğunuz ülkenin ya da ödeme yaptığınız sitenin kullandığı para biriminin Euro ile olan döviz kuru üzerinden hesaplama yapılarak ödemenizi kart bakiyesinden düşmektedir. Döviz kurlarını çok iyi takip ederek Paykasa ödemeli kart ile alırken de, harcarken de, kalan bakiyenizi tahsil ederken de ekstra kazanç sağlayabilirsiniz.

Döviz kuru piyasaları ile Paykasa ön ödemeli kart arasında çok yakın bir ilişki vardır. TL ile alışveriş yaptığınızda ya da Paykasa ön ödemeli kart satın aldığınızda Euro/TL döviz kurunun ne durumda olduğu çok önemlidir. Örneğin Euro/TL kurunun düşük olduğu zamanda Paykasa ön ödemeli kart satın alıp Euro/TL kurunun yüksek olduğu zamanda TL alışverişinizi yaptığınız taktirde Euro/TL döviz kuru farkından da ekstra para kazanabilirsiniz.

Hem Güvenilir Hem de Kazançlı
Paykasa ön ödemeli kart size hem güvenli alışveriş sunuyor hem de alışverişlerinizde döviz kuru fiyatlarını yakından takip ettiğiniz taktir de ekstra da kazanç imkanı veriyor. Üstelik sizden güvenliğinizi riske atacak hiç bir bilgi ve belge istemeden, prosedürlere boğup zaman kaybettirmeden dakikalar içerisinde ihtiyacınız olan tutarda Paykasa ön ödemeli kartınızı satın alıp güvenle alışverişinizi tamamlama imkanı sunan tek ön ödemeli kart.

E-cüzdan tanımı içerisine giren bir çok ön ödemeli kart arasında açık ara farkla binlerce sitede kullanım imkanı sunan Paykasa da, güvenlik ilk ve en önemli konudur. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile birlikte kart güvenliğini de tasarlayan Paykasa ile artık dolandırılma, bilgi hırsızlığı gibi risklere girmeden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabileceksiniz.

Paykasa ön ödemeli kart ile alışverişlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirdikten sonra kartınız kullanıma kapanacaktır. Çünkü Paykasa ön ödemeli kart tek kullanımlık olarak tasarlanmış ve kullanıma sunulmuştur. Ödeme yaptığınız site kart bilgilerinizi saklasa bile kartınızın tekrar tekrar kullanılabilme imkanı yoktur. O yüzden dolandırıcıların hedefinde olmayacaksınız.

İster ödeme yap istersen de yatırım olarak sakla
Paykasa kart tek kullanımlık olması nedeni ile alışverişinizi yaptıktan sonra bloke olmaktadır. Kart tutarından daha düşük miktarda bir ödeme yaptıysanız kartınızda kalan bakiyeyi resmi Paykasa kart satış sitelerinde kartınızın bozdurulmasını talep ederek bozdurabilirsiniz. 1 saat gibi kısa bir süre içerisinde kartınızda kalan bakiye belirtmiş olduğunuz banka hesabınıza yatırılmış olacaktır.

Paykasa kartınızı hiç kullanmasanız bile aynı şekilde bozdurulması talebinde bulunarak kart bedelinizi geri alabilirsiniz. Bu nedenle Paykasa kartı yatırım aracı ya da ödeme alma aracı olarakta kullanabilirsiniz. Düşük Euro/TL döviz kuru ile aldığınız Paykasa ön ödemeli kartınız Euro/TL kurunun yükselmesi ile birlikte değer kazanacaktır. Döviz kurunun yüksek olduğu zaman Paykasa kartınız, bozdurduğunuzda ekstra bir kazanç sağlayan bir yatırım aracına dönüşmektedir.

Paykasa ön ödemeli kartları internet üzerinde satılmakta ve sadece internet üzerinde kullanılabilmektedir. Sanal para olarak tedavül de olan Paykasa kart ile internet üzerinde ki ticari ilişkilerinizde ödeme alma aracı olarakta kullanmayı tercih edebilirsiniz. Verdiğiniz bir hizmet sonrasında ödemenizin paykasa kart ile yapılmasını talep edebilirsiniz. Ödeme alma işleminiz hem hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşir hem de bankalar ödediğiniz ek ücret, komisyon gibi bedelleri ödemek zorunda kalmazsınız.

Paykasa ticaretin şekil değiştirmiş hali. En güvenilir, en hızlı ve tek masrafsız ön ödemeli katı Paykasa ile internet alışverişleriniz kabusa dönüşmesin. Gönül rahatlığı ile yerli ve yabancı oyun ve e-ticaret sitelerinde alışverişlerinizi tamamlayın, güvenliği Paykasa düşünsün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top