skip to Main Content
1-800-987-654 admin@totalwptheme.com
Paykasa Ile En İyi Şekilde Alışveriş

Paykasa ile En İyi Şekilde Alışveriş

Hepimizin bildiği ve haberlerde sürekli karşılaştığı üzere kredi kartı çaldırma olayları hızla artmaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde alışverişlerimizi internet üzerinden yapabilmekteyiz. Fakat yine bu teknolojiyi kötüye kullanan internet korsanları siz alışveriş yaparken tüm kişisel bilgilerinizi çalıp kredi kartınızın limitini biterek sizleri borç batağına sürüklemektedir. Bununla yetinmeyip çaldıkları kişisel bilgiler ile banka hesaplarınıza erişip tüm parayı kendi hesaplarına aktarmaktadırlar. Bu durumdan kurtulmak ise oldukça basit. Yaygınlaşan bu dolandırıcılık olayına karşılık yep yeni bir kapı açılmış olup sizleri bu durumdan kolay bir şekilde kurtarabilecek bir yöntem geliştirildi. Paykasa sisteminde tamamen bir sanal kart kullanıyor olacaksınız ve bu kartın içine harcadığınız kadar tutar yükleyeceksiniz. Bu tutarı paykasa anlaşmalı tüm e-ticaret sitelerde kullanabilecek, farklı paykasa kullanıcıları arasında aktarım yapabileceksiniz. Aynı şekilde size de paykasa kart gönderebilecekler. Bu paykasa kartlar tek kullanım ile sınırlı olup, farklı bir karta ihtiyaç duyduğunuzda hemen yenisini temin edebiliyorsunuz. Paykasa ile alışveriş neredeyse tüm alışveriş sitelerinde kullanıyor olup, Türkiye’de yeni yeni yaygınlaşmaya başlamaktadır. Yoğun istek üzerine en çok kullanılan alışveriş siteleri bunu uygulamaya başladı bile. Siz de teknolojinin gerisinde kalmak istemiyor, çağa ayak uydurup gönül rahatlığı ile internetten alışveriş yapmak istiyorsanız hemen bir paykasa sanal kart edinin ve milyonlarca ürünün elinizin altında olcağı bir şekilde alışverişe başlayın.

Alışveriş Daha Önce Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı
Paykasa ile yapacağınız alışverişler tamamen kolay olmaktadır. Size verilen geçici sanal kart ile içerisindeki bakiyeniz kadar alacağınız ürünün sitesine ödemeyi yapıyorsunuz. Bu aşamada sizden kredi kartı bilgileriniz istenmiyor. Kişisel bilgileriniz istenmiyor. Böylece hiçbir bilgi vermeden alışverişinizi tamamlıyorsunuz. Durum böyle olunca kredi kartınıza el koyup tüm paranızı çalmak isteyenlere karşı tam önlem alabiliyorsunuz. Paykasa sanal kart olduğu için aidat ücreti, kart ücreti, hesap ücreti, işlem ücreti gibi zırvalıklar ile uğraşmıyorsunuz. Sıradan bankaların koyduğu harcama kısıtı, yurt dışı harcama kısıtlarına da takılmadan özgürce alışverişin tadını çıkarıyorsunuz.

Paykasa Kullanım Gereksinimleri
Paykasa sanal kart kullanabilmek için herhangi bir gereksinime sahip olmanız gerekmiyor. Ne yaş sınırı bulunmakta ne de bireysel veya kurumsal işlem kısıtı. Ne amaçla kullanıyor olursanız olun tamamen yasal olup herkes tarafından kullanılabilir bir sistemdir. Paykasa kart satın alırken yapmanız gereken Havale, EFT veya paykasa bayiisinden kredi kartınızla alacağınız bakiye olacak. Bu aşamada gözünüz korkmasın. Bayii’den alacağınız sanal kart için girmiş olduğunuz kart bilgileriniz tamamen güvenli bir şekilde şifrelenmektedir. Bu yüzden bayii dahil sizden başka kimse bu kart bilgilerini, şifresini ve kişisel bilgilerinizi göremeyecektir. Satın alırken de paranız kesilmeyecek olup, ne kadar bakiye satın almak istiyorsanız kartınıza o kadar bakiye yansıyacaktır. Sürpriz ekstre veya faturalar ile karşılaşmayacaksınız. Sıfır hata payına sahip bu sistem tamamen güvenilirdir. Yurt dışında oldukça büyük rağbet görmekte olup tüm bankaların gözünü korkutmaktadır. Herhangi bir masrafı olmadığı için hem bayiiler hem de kullanıcıların kazandığı bir sistemdir. Eğer kartı satın almak için kredi kartı kullanmak istemiyorsanız en yakın ATM’ye giderek paykasa sanal kart satın alma işlemini havale yaparak tamamlayabilirsiniz. Bayii’nizden hesap numarası istedikten sonra size verilen adrese havale yapacak ve kartınıza kavuşacaksınız. Yine buradan da yapacağınız işlemlerde para kesintisi yaşanmayacak, yatırdığınız tüm paranın karşılığını garanti bir şekilde geri alacaksınız. Paykasa ile alışveriş yapan kullanıcıların çoğu olumlu yorumlayıp artık tüm alışverişlerini bu sistem üzerinden yapacaklarını belirtmektedirler. www.paykasa-turkiye.com adresini güven içerisinde kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top