skip to Main Content
1-800-987-654 admin@totalwptheme.com
Paykasa Ile Para Yatırma Ve Çekme Nasıl Yapılır

Paykasa ile Para Yatırma ve Çekme Nasıl Yapılır

Paykasa günümüzde yaygınlaşmakta olan popüler bir ödeme yöntemidir. Kullanıcıların bu ödeme yöntemini tercih etmesinin sebebi ise %100 güvenli olması ve yapılan ödemelerin tamamının şifreli bir şekilde gerçekleşmesidir. Durum böyle olunca internet korsanları paranıza çökmek isteyecek fakat paykasa kullandığınız için bunu başaramayacaklardır. Çevrimiçi ödemelerde kullanabileceğiniz bu ödeme yönteminin faydaları oldukça fazla olup, internetten bir şeyler satın almaya korkan, kredi kartı bilgilerini çaldıracağını düşünen kullanıclar için adeta ilaç gibidir. Paykasa, kolay kullanılabilir ve basit arayüzü sayesinde sizlere esnek ödeme yöntemleri sunar. Hesabınızla giriş yapıp dilediğiniz bir sitede ödeme yapabilir ve bu sitenin hangi ülkeden olduğu hiç farketmez. İster yurtiçi isterseniz de yurtdışı ödemelerinizi tek tıkla halledebilirsiniz. Paykasa yapısı gereği bunlar için özel bir izin istemez ve dünyanın hangi noktasında olursanız olun, dünyanın öbür ucuna kadar ödeme yapabilirsiniz.

Paykasa ile Para Yatırma Nasıl Yapılır?
Ön ödemeli sanal kart işlevini gören paykasanıza para yatırmak oldukça basittir. Mağaza veya diğer ödeme yapacağınız sitelerde kullanmak üzere gereken miktarı yatırmak için eft, havale ve kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Bunları mobil bankacılıktan yapabileceğiniz gibi eğer kullanmıyorsanız atm’den de havale yaparak ön ödemeli paykasa hesabınıza basit bir şekilde para yatırabilirsiniz. Bu işlem havale karşılığında kod alarak veya direkt olarak hesabınıza geçecek para ile tamamlanır. Para aktarımı tamamlandıktan sonra ise ödeme yapacağınız sitede güvenli bir sistem ile bu parayı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Güvenli sistem ile yatırdığınız parayı artık diğer sitelerde kullanabilirsiniz. Bu parayı kullanacağınız sitelere paykasa ile ödeme yapmasaydınız sizin kredi kartı bilgilerinizi çalmak isteyip, sizleri zarara sokabilirlerdi. Paykasa kullanarak bunun önüne basit bir şekilde geçebilirsiniz.

Paykasa ile Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?
Paykasa sisteminde para yatırma işleminde yaptığınız basit adımlar aynı şekilde para çekme işleminde de aynıdır. Çok kolay işleyen sistemde para çekmek için ihtiyacınız olan şeyler banka hesabı, banka kartı, kredi kartıdır. Parayı çekmek istediğiniz mecranın iban veya kart bilgilerini girerek veya paykasa sağlayıcınız destekliyorsa bet sitelerine aktarım sağlayabilirsiniz. Böylece internet üzerinden kazandığınız veya arttırdığınız parayı tekrardan kartınıza, bankanıza geri alabilirsiniz. Sıfır risk taşıyan sistemde bu adımları yaparken herhangi biri sizleri izleyemez, banka veya kredi kartlarınıza kesinlikle erişemez. Bu işlemler için yaş sınırı konusunu merak edenler olabilir. Artık günümüzde 18 yaşın altındaki kişiler de alışveriş yapar duruma gelmiştir ve kredi kartları olmadığı için bu alanda sıkıntı yaşamaktadırlar. Para yatırmak veya para çekmek için sisteminde herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. Dilediğiniz yaşta olup paykasa sistemine para yatırabilir, bu yatırdığınız parayı dilediğiniz her sitede harcayabilirsiniz. Herhangi bir şekilde hata almayacak, size “hey ne yapıyorsun?” diye tepki veren sistemler ile karşılaşmayacaksınız. Oyun, steam, hobi, kitap, teknoloji ve aklınıza gelebilecek tüm kategorilerde sınırsız bir şekilde alışveriş hakkınız bulunuyor. Bunun iyi yanı ise küçük kişilerin dolandırılma riski olmamasıdır. Bir ebeveyn iseniz ve çocuğunuzun kredi kartınız ile alışveriş yapmasını istemeyip kart bilgilerinizi çaldırmak istemiyorsanız çocuğunuza açacağınız bir paykasa hesabı ile onu dilediği gibi sizin izin verdiğiniz para miktarı ile güvenli bir şekilde alışveriş ortamına salabilirsiniz. Paykasa %100 güvenli olup çocuğunuzun da yaşından dolayı zekası ile paranızı çaldırmayacak, aile içi çatışmaları başarılı bir şekilde önleyeceksiniz. Paykasa ile artık banka veya kredi kartınızı çocuklara teslim etmek zorunda değilsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top