skip to Main Content
1-800-987-654 admin@totalwptheme.com
Paykasa Ile Siber Saldırılardan Uzaklaşın

Paykasa ile Siber Saldırılardan Uzaklaşın

Günümüzde gelişen teknoloji ile artık her şeyi çevrimiçi olarak internet üzerinden yapmaya başladık. Buna gündelik alışverişlerimiz, cebe TL yükleme işlemlerimiz ve aklınıza gelebilecek diğer her şey. Market alışverişlerini dahi internetten yapar olduk. Peki bu işleri yaparken ne kadar güvendeyiz? Girdiğimiz kredi kartı veya banka kartı bilgilerimizi çaldırmayacağımızdan ne kadar eminiz? İşte tam bu noktada devreye paykasa girmektedir. Internet üzerinden online olarak yaptığımız her işlemde kullanacağımız bu teknoloji sayesinde artık internet korsanları banka veya kredi kartı bilgilerinize ulaşamayacak olup, maddi anlamda herhangi bir sıkıntıya düşmeyeceksiniz. Güvenli ve hızlı alışverişin çözümü olarak gösterilen paykasa yakın gelecekte en çok kullanılacak hizmet olarak görülmektedir.

Paykasa Nedir?
Internet alışverişlerinizde ve herhangi bir yere yapacağınız en ufak ödemede dahi kullanabileceğiniz bir elektronik paradır. Günümüzde ihtiyaca yönelik geliştirilen teknoloji ön ödemeli kart sistemi ile çalışmaktadır. Bu da demek oluyor ki karta ne kadar para yüklerseniz o kadar harcama yapabilirsiniz. Bakiyeniz de fazla para bulundurmamanız, korsanlara karşı alacağınız en temel önlemlerden biri olacaktır. Hesabınızda para olmadığı için sizden çalacakları bir şey olmayacak. Dolayısı ile bilgilerinizi çaldırsanız bile paranıza bir şey olmayacak ve güvenli, huzur içinde alışveriş yapaya devam edebileceksiniz. Özellikle internetten alışverişi güvenli bulmayan kişiler için bu hizmet oldukça yerindedir. Detaylı incelemeler yaptıktan sonra göreceksiniz ki paykasa sisteminde en ufak bir güvenlik açığı olmayıp, yaptığın her şey gizli tutulacak ve tam güvenli ödemeler yapıp alışverişlerinizi tamamlayabileceksiniz. Üstelik bu ödeme yöntemi o kadar kolaydır ki, kredi kartı bilgilerini girmekle uğraşıp zaman kaybetmeyeceksiniz. Hesabınızdan ödemeyi onaylayıp işlemleri tek tıklama ile halledebilirsiniz.

Siber Saldırıları Bertaraf Edin
Kredi kartı bilgilerinizi çalmayı amaçlayıp içini tamamen boşaltmak isteyen siber suçlulardan paykasa kullanarak uzak durabilirsiniz. Bu nasıl oluyor diye soracak olursanız %100 güvenli olan paykasa ödemeleri şifrelenmiş pinler ile özel kodlar oluşturularak ödeme yapmanızı sağlar. Herhangi bir güvenlik açığı olmayan paykasa sisteminde henüz başarılı olunan bir siber saldırı bulunmamaktadır.

Sunulan Kolaylıklar Çok Fazla
Yurtdışına yapılacak ödemeler için bankanızı arayıp müşteri hizmetleri için telefon başında uzun süreler beklemenize de gerek kalmayacak. Paykasa sistemi yurtdışına ödeme yapmanıza olanak sağlar. Bunun için uzun süreler boyunca bekleyip bir müşteri hizmetleri yetkilisinden işlem yapmanız gerekmiyor. Paykasa yapısı gereği kolay arayüzü sayesinde hem kolayca ödeme yapacak, hem de yurtiçi, yurtdışı farketmeden ödemelerinizi istediğiniz yere gönderebileceksiniz. Tamamen soyut olan bu paykasa ödeme sisteminde somut bir kart olmayacağı için kaybetme derdi de yok. Internet ortamında sahip olduğunuz bu sanal kart sayesinde dilediğiniz zaman hesabınıza giriş yapıp ön yüklemeli kart mantığı ile çalışan hesabınıza para yükleyip ödemelerinizi istediğiniz yerde kullanabileceksiniz. Bankalardan yollanacak olan kartlar için günlerce evde kargo beklemenize gerek yok, kartınızı almak için şubeye gidip yorulma derdi yok. En büyük avantajı ise bankalarda çokça şikayet ettiğimiz faiz ve kesinti sistemleridir. Paykasa herhangi bir fiziki şube olmadığı için sizden gidecek olan ödemelerde tek kuruş kesinti yapmaz, herhangi bir faiz söz konusu bile olamaz. Hem masrafsız hem de uğraşsız olan bu paykasa sistemini kurumsal veya bireysel olarak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Tamamen yasal olup müşteri memnuniyeti üzerine çalışılan sistemde her şey sizin rahat etmeniz için tasarlanıyor olup, yediden yetmişe insanların kullanabileceği bir platform haline getirilmeye çalışılmaktadır ve bu çalışmalar hız kesmeden devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top