skip to Main Content
1-800-987-654 admin@totalwptheme.com
Paykasa Kart Avantaj Seçenekleri Nelerdir ?

Paykasa Kart Avantaj Seçenekleri Nelerdir ?

Artık internetten alışverişin zorunlu olduğu bu dönemde gelişen teknolojileri takip etmekte zorlananlar ve internetten alışveriş yaparken bilgilerini çaldırmaktan korkan kişilere müjde! Kredi veya banka kartı bilgilerinizi çaldırmaya son. Paykasa ile Online oyunlar, tüm alışveriş siteleri, mobil uygulamalar (android, ios, windows), facebook oyunları, mobil oyunlar, oyun siteleri ve aklınıza gelebilecek tüm diğer platformlarda ödeme yapabilirsiniz. Gerçek bir ön ödemeli banka kartı yerine kullanabileceğiniz paykasa ile herhangi bir kısıtlama bulunmamakla birlikte oyunlara para yatıracak olan gençler bu sistemden gönül rahatlığı ile yararlanabilir. 18 yaşından küçükler kanun gereği kredi kartı vs. satın alamadığı için oyunlara para yatırmakta zorlanmaktadırlar. Paykasa sistemi yaş sınırlaması gerektirmediği için küçük kullanıcılar hem güvenli hem hızlı hem de yaş sınırlamasına takılmadan ödeme yapabilirler. 7’den 70’e herkesin kullanabileceği bu sistem çok basit tasarlanmış olup aman aman zorluğu bulunmamaktadır. Binlerce platform üzerinde tek tıklama ile güvenli alışverişin tadını çıkarmaya şimdiden başlayabilirsiniz.

Peki Avantajları Neler?
-Kart aidat ücreti bulunmuyor.
Bankalardan aldığınız kredi kartları veya banka hesaplarına yıllık, aylık olarak ödediğiniz miktarlar oluyor. Öğrenciler için veya durumu çok iyi olmayanlar için bu aidat ücretleri oldukça büyük sıkıntılar yaratabilmektedir. Fakat paykasa ön ödemeli sanal kart ile herhangi bir aidat, ek ücret, dosya masrafı ücretlerine tabii tutulmayacaksınız. Ne kullanırsanız sadece onu ödeyecek, uzun vadede hiçbir ek ücret sizleri sürpriz yapıp karşılamayacak.

-Hesap işlem ücreti kesinlikle yok.
Paykasa hesabınızdan yapacağınız transferler, ödemeler için hesabınızdan işlem ücreti kesilmeyecek. Bankaların yaptığı transfer ücreti politikası bu mecrada sizleri rahatsız etmiyor. Dolayısı ile bir yere ödeme yaparken fazladan para yatırmak zorunda kalmayacaksınız, ürünün veya alacağınız hizmetin üzerinde bir fiyat ödemeyeceksiniz. Cep yakmayan tamamen cep dostu olan bu paykasa sistemini kullanmak için herhangi bir şartınızın olması gerekmiyor. Hemen bir paykasa hesabı oluşturup tüm bu güzel özelliklerden ücretsiz bir şekilde yararlanabilir, güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

-%100 güvenli koruma sistemi.
Yapacağınız ödeme sayfalarında uçtan uca şifrelemeli sistem kullanılıyor olup yaptığınız ödeme sayfasındaki bilgileri 2. kişilerin görmesi mümkün olmuyor. Şifreli kod parçacıkları sayesinde girdiğiniz bilgiler gizli bir şekilde ödeme yapacağınız yere aktarılıp sanal kartınızdan çekiliyor. Ödeme işlemi tamamlandığında ise yine girdiğiniz bilgiler şifreli kodlarla pasif hale getirilip sistemden siliniyor.

-Kişisel bilgilerinizi girmenize gerek yok.
Paykasa sisteminde kişisel bilgilerinizi girmediğiniz için hesabınızı arkadaşlarınıza veya başkasına çaldırma durumunda bile kişisel bilgileriniz hesap içerisinde olmadığı için herhangi bir tehlike altına girmeyeceksiniz. Kişisel bilgileriniz sizde güvende kalacak. Aynı zamanda finansal bilgilerinizi de içermeyen bu sistemde tamamen kârlı çıkacak ve tam güvenlik sağlayacaksınız. Ne kredi kartlarınıza zarar gelip hesabınızdan para çekilecek ne de kart bilgilerinizin 1 hanesi bile öğrenilebilecek. Online alışverişten korkanlar için bu sistem oldukça güvenilir olup gönül rahatlığı ile kullanım sağlar. Çevrenizdeki dükkanlardan alacağınız ürünü rahatça bulamıyor ve internette satın almalarda kredi kartı bilgilerinizi girmek istemiyorsanız paykasa sistemi tam da size göre bir teknoloji.

-Ödemeleri pin kodu ile yaparsınız.
Paykasa hesap bilgilerinizi girmeden sadece hesabınızdan aldığınız pin kodu ile binlerce platformda geçerli olan paykasa ile ödeme yaparsınız. Kişisel bilgilerinizden tek harf bile girmediğiniz bu sistemde sadece sayılardan ve harflerden oluşan bir pin ile ödeme yapacak olup, ne paykasa hesabınıza dair tek bir bilgi ne de paykasa hesabınıza para yatırdığınız kredi kartınızın tek bir bilgisi gözükmüş olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top