skip to Main Content
1-800-987-654 admin@totalwptheme.com
Paykasa Kart Avantajları Nelerdir?

Paykasa Kart Avantajları Nelerdir?

Paykasa ön ödemeli kartlar internet ortamında kolay ve güvenilir şekilde işlemler yaparken kullanmamız amacı ile tasarlanmış sanal olarak var olup fiziksel olarak mevcut olmayan kartlardır. Bu kartların hayatımıza getirmiş olduğu pek çok yeniliğin yanı sıra kolaylık da vardır. Paykasa kartlar sayesinde, internet ortamından alışveriş yapmak istemeyen, interneti güvenilir bulmayan pek çok kişinin de internet kullanım oranını artırmıştır. Bu sayede alışveriş için dışarı çıkma fırsatı bulamayan insanların isteklerinin karşılamasına olanak sunmuştur.

Paykasa kartlar internet üzerinden alınan kartlar olup 16 haneden oluşmaktadırlar. Bu kartlara internet ortamından ödeme yaparak sahip olabilirsiniz. Kartların farklı miktarlarda olanları mevcuttur. İhtiyaca yönelik olan kart limiti belirlenerek buna göre karta sahip olabilirsiniz. Yani internetten işlem yapmak istediğiniz tutar kadar Paykasa karta ödeme yapabilirsiniz. Çeşitli seçenekleri mevcut olan Paykasa kartlar 10€, 15€, 20 €, 25€, 30€, 50€, 250€, 500€ vb. miktarlarda satılmaktadır. Paykasa kart satın alınırken günlük kur fiyatı üzerinden işlem yapılmaktadır. Bu kartların bu şekilde tasarlanmış olması da yine farklı avantajlı olmasındandır. İhtiyaca yönelik kartınızın belirlenmesine olanak sunar.

Pek çok firma ile iletişime geçerek Paykasa kart sahibi olabilirsiniz. Paykasa kartlar Euro olarak satın alınmakta olup, işlem yapılmakta olan alışveriş sitelerinin özelliğine göre çeşitli dövizlere bozdurulabilmesi ile de bir başka şekilde işlemlerimizi kolaylaştırmaktadır. Yani Paykasa kart ile Tl, Dolar ve Euro şeklinde ödemeler yapılması mümkündür. Para bozdurma menüsünden işlem yaparak, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Paykasa Kart Kullanımı Ne Kadar Güvenlidir?
Paykasa kart siber saldırılara karşı olarak tasarlanan ve internet ortamlarında çok daha hızlı ve güvenli, keyifle alışveriş yapılmasını amaçlayan kartlardır. Tek kullanımlık olarak üretilmiş olan Paykasa kartlar ikinci kişilerin kullanımına izin vermemesi sebebi ile de güvenlik açığı oluşumunu önlemektedir.Kart bilgilerinizin sadece size ait olması, kart kopyalama yapılamaması ve o kartın tek kullanımlık olması da ayrıca bizlere bir güven vermektedir. Hem de bu kartlarsatın alınırken, kartı satın almış olduğunuz firma tarafından gereksiz olan hiçbir bilgi tarafınızdan istenmemektedir. Ve bu kartların amacı bir güvenlik çemberi oluşturarak bu çember doğrultusunda huzurlu şekilde alışverişlerinizi tamamlamanızı hedeflemektir.

Ayrıca limiti yüksek kredi kartlarından yapılan işlemlerde kredi kart bilgilerinizin kopyalanması ya da alışveriş miktarından daha fazla kredi kartınızdan çekim yapılması durumlarının söz konusu olmaması daPaykasa kartın bizlere sunmakta olduğu diğer avantajlardandır.

Paykasa Kart Kullanım Alanları
Paykasa kart kullanıcıları, bu kartları yurt içi ve dışı olmak üzere pek çok internet sitesinde kullanabilmektedir. Paykasa kart ile işlem yapılabilecek olan internet sitelerinde Paykasa kart logosu mevcut olmaktadır.

Paykasa kartlar ödeme yapma, transfer işlemleri yapma ya da para almanızı sağlayan kartlar olup tek fonksiyonlu olarak üretilmemiştir. Farklı birçok işlemde nasıl kullanmanız gerektiğini öğrenmeniz durumunda hayatınızın gerçekten kolaylaşmakta olduğunu göreceksiniz. Yurt dışı kaynaklı bir internet sitesinden alışveriş yaparken ödemenin ne kadar kolay yapıldığını görebilirsiniz. Çünkü pek çok ülkede Paykasa kart kullanımı mevcuttur. Alışverişinizi yapmış olduğunuz siteden ücret iadesi yapılması durumu söz konusu olduğunda yine bu kart numarası üzerinden işlemler yapılabilmektedir.

Paykasa kartların genel olarak son kullanım tarihi kartın satın alınmasından sonraki bir aydır. Bu bir aylık süre içinde 7/24 işlem yapabilirsiniz, zaman kısıtı bulunmamaktadır. İstediğiniz kadar sanal kart satın alabilirsiniz. Güvenlik sebebi ile tek seferde kullanamayacağınız yüksek limitli Paykasa kart almak yerine birkaç tane daha düşük limitli Paykasa kartta oluşturabilirsiniz. Bu tercih tamamen alışveriş ihtiyacınıza ve size aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top