skip to Main Content
1-800-987-654 admin@totalwptheme.com
Paykasa Kart Ile Güvenli Alışveriş

Paykasa Kart ile Güvenli Alışveriş

Paykasa; internet üzerinden, kredi kartınızı kullanmadan güvenli bir şekilde alışveriş yapmanıza olanak sağlayan ön ödemeli bir karttır. İhtiyacınıza uygun bir bakiye doğrultusunda Paykasa kart satın alabilirsiniz. Paykasa kart, yurt dışı uzantılı bir firmaya aittir. Fakat; Türkiye’de mevcut olan yasal aracı firmalar sayesinde Paykasa kart temin edebilirsiniz. Paykasa kartın, yurt dışı bağlantısı olduğu için hem yurt dışında, hem de yurt içinde güvenle kullanım sağlayabilirsiniz. E- ticaretin, hızla geliştiği şu günlerde, Paykasa kart sizlere gönül rahatlığıyla online alışverişin tadını çıkarmanızı sağlamaktadır. Paykasa kart; on altı haneli numarası, güvenlik kodu ve son kullanma tarihi gibi özellikleriyle kredi kartı ile genel olarak aynıdır. Fakat; avantajlı bir özelliği, kredi kartı gibi zorunlu olarak aylık ödemesi bulunmamaktadır.

Paykasa Kart Nerelerde Kullanılabilir?
Paykasa; banka kartı ya da kredi kartlarınız ile yaptığınız tüm alışveriş sitelerinde sizlere kullanım imkanı sağlar. MasterCard tabanlı olan yapısı ve sanal kart olma özelliğine sahip olduğundan sizlere güvenli bir hizmet sunar. Paykasa kartı, yurt dışı ve yurt içinde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Alışverişleriniz Paykasa ile kontrol altında ve güvendedir.

Paykasa ayrıca; sosyal medya hesaplarınızdaki, oyunlarınız için bakiye yükleme gibi işleriminiz de de sizlere hizmet vermektedir. Ve Paykasa bozdurabilir özelliğiyle, kullanmadığınız limitinizi dilerseniz bozdurabilirsiniz. Sonradan sorun yaşamamanız için, bozdurabilir özelliğiyle alakalı, Paykasa kart satın aldığınız firmadan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Paykasa kullanımı ile ilgili önemli bir bilgi ise; T.C Kanunlarının açıkladığı yasal bildiriye göre, bahis sitelerinde Paykasa kullanımı suçtur.

Paykasa Kart Nasıl Temin Edilebilir?
Paykasa kartı, yasal olan internet sitelerinden temin edebilirsiniz. Paykasa kart satın alırken, aldığınız sitenin güvenilir ve yasal olduğuna dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Paykasa kart satışı üzerinden de dolandırıcılık yapan güvenli olmayan siteler bulunmaktadır. Paykasa kart fiyatları, güncel kurlara göre ayarlanmaktadır. Bu açıdan; piyasada bulunan genel Paykasa kart fiyatlarına göre; sizlere daha ucuz Paykasa kart satarak hizmet vermek isteyen firmalara daha itinalı yaklaşabilirsiniz. Bu konuda dikkatli olmanız, güvenliğiniz için oldukça önemlidir. Paykasa satın alma işleminden sonra kart numaranız ve güvenlik numaranız gibi bilgiler sizlere hemen iletilmektedir.

Paykasa karta; sitemiz üzerinden banka havalesi, kredi kartı gibi ödeme yöntemleri ile sahip olabilirsiniz. Paykasa kartınızın bakiyesini, son kullanma tarihine kadar kullanabilirsiniz, fakat Paykasa kartın bakiyesi bittiğinde ek yükleme yapılmamaktadır. Bu nedenle yeni bir Paykasa kartı satın almanız gerekmektedir. Ayrıca; Paykasa kart almak için kişisel ya da banka bilgilerinizi paylaşmanız gerekmez. Böylelikle, alışveriş yaptığınız sitelerde, size ait hiçbir bilginin paylaşılmayacağı için, sizlere güvenliğiniz açısından bir başka avantaj sağlar.

Paykasa Kart ile Ödeme Yapma
Online alışveriş yaptığınız işlem üzerinden ilerleyerek, ödeme aşamasına geldiğinizde, Paykasa kart ile ödeme yöntemini seçerek; ilgili alanlara Paykasa kart bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır.

Paykasa Kart Müşteri Memnuniyeti
Profesyonel müşteri temsilcileri ekibimizle 7/24 saat hizmet vermekteyiz. Paykasa kart kullanımıyla alakalı yaşadığınız teknik sorunlarınıza ve diğer tüm sorularınıza çözüm sağlayan uzman bir ekibe sahibiz. Firmamızın hizmet politikası gereği, önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Firmamızdan Paykasa kart satın alan müşterilerimizin olumlu dönüşleri de bunu kanıtlamaktadır.

Sizlerde, güvenilir bir online alışveriş deneyimi yaşamak için Paykasa kartı tercih edebilir ve Paykasa kart satın almakla ilgili aklınıza takılan herhangi bir soru var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ya da online olarak Paykasa kart satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top