skip to Main Content
1-800-987-654 admin@totalwptheme.com
Paykasa Kart Kullanım Kolaylıkları

Paykasa kart kullanım kolaylıkları

Günümüzde internet alışverişi seçeneği genç ve yaşlılar olmak üzere herkes tarafından ilgi görmekte olup, hızla yükselen alışveriş sayısı ile farklı ihtiyaçları beraberinde getirmektedir. Bildiğiniz üzere yine artan alışveriş sitelerinden bazıları dolandırıcılar tarafından kurulup kredi kartı bilgilerini çalmaya yönelik işlemlere girişiyor. Internet alışveriş konusunda yeni olan kullanıcılar ise bu tuzaklara çok basit bir şekilde düşebilmekte olup, işini iyi yapan dolandırıcıların ağına uzun süredir internet alışverişi yapanlar da düşebiliyor. Büyük indirim vaadiyle sizleri kandırıp alışveriş yapmanıza kıskandırıyor, kredi kartı bilgilerinizi girerken sistemlerine kaydedip bilgilerinizi kolay bir şekilde çalabiliyorlar. Bundan kurtulmak ise çok basittir. Paykasa adı verilen sistem ile artık internet ödemelerinizi kredi kartı bilgisi girmeden yapabileceksiniz. Ön ödemeli kart sistemi olarak çalışan bu dijital sistemde işler son derece hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde ilerlemektedir. Harcama yapacağınız kadar bakiye satın alıp, bu bakiyeyi paykasa ile anlaşmalı olan on binlerce sitede kullanabiliyorsunuz. Böylece kredi kartı bilgilerinizi herhangi bir yere girmeden, kredi kartı bilgisi çalınma derdi olmadan rahat kafa ile alışveriş yapabiliyorsunuz.

Paykasa Kart’ın Sağladığı Kolaylıklar
Paykasa sistemi oldukça basit olmakla beraber üst düzey güvenlik ile sizleri bekliyor. Uçtan uca şifreleme ile paykasa kart satın alırken gireceğiniz kredi kartı bilgileriniz 2. Kişiler tarafından okunamamaktadır. Paykasayı satın aldıktan sonra ise e-ticaret sitelerinde kullanabilir, ödemeyi yaparken herhangi bir kişisel bilginizi vermek zorunda kalmazsınız. Bilgisayar korsanları böylece sizden bir şey elde edemez. Güvenli alışverişin tek ödeme adresi günümüzde paykasa olarak geçmektedir. Paykasa kart tamamen yükle ve harca mantığı ile çalışmaktadır. Ödeme yapacağınız yere ödeyeceğiniz miktar kadar bakiye yükledikten sonra satın alma işlemini basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa kartlar sanal kart oldukları için kart kaybetme derdiniz olmayacak. Bu tek kullanımlık sanal kartlar ön ödemeli sistemle çalıştığı için siz kullandıktan sonra kartınız yok olacak ve size ait hiçbir bilgi ortada kalmayacaktır. Güvenlik seviyeleri bu açıdan çok önemlidir. İster acemi olun ister tecrübeli, bilgisayar korsanlarına karşı önlem almak zorundasınız. Beni kimse dolandıramaz mantığı ile girdiğiniz sitelerde anında ifşa olup tüm paranızdan olabilir, borç batağına batabilirsiniz. Bu tür dolandırıcıların izleri bulunamadığı için paranızı geri alma konusunda pek ümitlenmeyin.

Paykasa sanal kart’ın bir diğer avantajı ise sanal kart olduğundan dolayı hiçbir hesap işlem kesim ücreti ile karşılaşmazsınız. Ek ücretler ödemeden alışverişinizi tamamladıktan sonra satın aldığınız hizmet veya ürünün tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Tüm Dünya Genelinde Geçerli
Paykasa kart kullanırken sadece Türkiye’de değil tüm dünya üzerinde harcama yapabilirsiniz. Yabancı e-ticaret sitelerinden ürün satın alabilir, veya premium üyelikler için yabancı menşei olan sitelerde harcamalar yapabilirsiniz. Bildiğiniz üzere yabancı olup çok iyi kurs hizmeti veren firmalar var. Normal bankaların yurt dışına kapalı ödemeleri yüzünden bu kursları satın alma konusunda ciddi sıkıntılar yaşanabiliyor. O yüzden paykasa sanal kart kullanımının önemi burada bir kez daha karşımıza çıkıyor. Üstelik yurt dışına yapacağınız ödemeler için müşteri hizmetleri gibi uzun işlerle uğraşmanıza gerek yok. Kartınıza ödediğiniz paradan hemen sonra harcamanızı ister yurt içi isterseniz de yurt dışı ödemelerde kullanabilirsiniz. Konum değişse de güvenlik önlemleri değişmeyeceği için kredi kartı bilgilerinizi yine korumuş olacaksınız. Her ne kadar iyi korsan olursa olsunlar paykasa sisteminde kredi kartlarınız tamamen güvende olup herhangi bir çalma, başkaları tarafından harcama yapılma durumları ile kesinlikle karşılaşmayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top