skip to Main Content
1-800-987-654 admin@totalwptheme.com
Paykasa Online Satış İşlemleri

Paykasa Online Satış İşlemleri

Paykasa sanal kart hizmeti, internetten güvenli alışveriş yapmak isteyen müşterilerin sıkça başvurduğu bir yöntemdir. Bu yöntemde fiziki olarak bir kart bulunmamakla beraber hem kart kaybetme korkusu yaşamayacaksınız hem de sizden kart masrafı, kredi kartı aidatı gibi işlemlere para isteyen bankalar ile muhattap olmayacaksınız. Haberlerde sıkça karşılaşılan kredi kartı bilgilerini çaldırıp hayatı karardı haberlerindeki kurbanlardan biri de siz olabilirsiniz. Bunun için önlem almaya basit bir yöntem ile başlayabilirsiniz. Üstelik alacağınız bu önlem sizleri büyük masraf ve uğraşlardan kurtaracaktır. Paykasa sanal kart hizmeti ön ödemeli bir sanal karttır. Yani siz satın aldığınız paykasa kart kadar ödeme yapabilecek, daha fazla bakiyenizi çalmak isteyen internet korsanlarına karşı tam koruma sağlayacaksınız. Artık herkes web sitesi yapabilmekte ve bunu kötü amaçlar için kullanmaktadırlar. Yapılan dolandırıcılık niyeti ile alışveriş sitelerinde girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz direkt olarak karşı tarafa geçmekte ve bilgileriniz çalınmaktadır. Bunun verdiği rahatsız düşünceye kapılmak yerine bir paykasa sanal kart edinerek çekinmeden her türlü internet sitesinden alışveriş yapabilirsiniz. Bu yapacağınız alışverişler kıyafet, kitap, bilgisayar, kurs ve aklınıza gelebilecek her kategoriden olabilir. Kart kullanımda herhangi bir yaş sınırlaması bulunmuyor olup, bireysel ve kurumsal kullanıcı ayrımı yapılmamaktadır.

Paykasa Kart Avantajları
Eğer bir paykasa sanal kart satın almak istiyorsanız bunu online olarak satın alabilirsiniz. Paykasa online satış hizmeti ile zaten ortada bir fiziki kart bulunmadığı için bunu online ortamdan temin edeceksiniz. Türkiye’de paykasa sanal karta artan ilgi ile beraber bu kartı satın alabileceğiniz satış noktaları da çoğalmaktadır. Rekabetin artması müşteriler için iyi bir haber çünkü size en iyi teklif veren satış noktasını bularak kârlı konumda alışverişinizi yapabilirsiniz. Sanal kartınızı online olarak satın alma yöntemi bulunmaktadır. Elinizde bulunan banka kartı, mobil bankacılık ve kredi kartınız ile paykasa online satış hizmetinden yararlanabilirsiniz. Paykasa sanal kart satışı yapan işletmelere güvenebilirsiniz çünkü bunlar kredi kartı çalma amacı gütmez, çalma niyetine girse bile uçtan uca şifrelemeli bağlantı ile tam güvenli sistemlerden dolayı çalmaları mümkün olamaz. Kelimenin tam anlamı ile güvenli alışverişte çığır açan paykasa sanal kart ile doyasıya çılgınlar gibi rahat bir kafayla alışveriş yapabileceksiniz.

Paykasa sanal kart sisteminin en büyük avantajı kredi kartlarında olduğu gibi aidat ücreti ödememeniz olacaktır. Ayrıca fiziki bir kart olmadığı için evin köşesinde kartım nereye kayboldu derdi ile uğraşmadan sınırsız alışverişin keyfine varabilirsiniz. Paykasa online satış noktalarından temin edebileceğiniz bu kart ile paykasa anlaşmalı e-ticaret sitelerinde harcamalar yapabilirsiniz. Yurt dışında fiziki olarak da paykasa satış noktaları bulunmaktadır fakat paykasa Türkiye’de yeni yayıldığı için henüz paykasa online satış olarak alabilmekteyiz. İlerleyen günlerde gelişen yöntemler ve seçenekler sayesinde ve Türkiye’de artan ilgi nedeniyle paykasa alanında daha fazla değişiklikler, köklü yenilikler görebileceğiz.

Paykasa sanal kart kullanmak isteyen kurumsal kullanıcılar, kurumsal oldukları için artık daha fazla para ödemeyecekler. Aynı bireysel kullanıcıların gördüğü muameleyi görerek eşit bir şekilde kurumları için harcamalarda bulanabilecek, kurumları gereği fazla ücrete tabii tutulmayacaklardır.

Paykasa ile yurt dışına ödeme yapmak için bankalarda olduğu gibi kartımı yurt dışı ödemelere aç talimatı ile uğraşmadan bir yere başvurmadan direkt olarak yurt dışındaki alışveriş sitelerinde kullanabileceksiniz. Tabi kullanacağınız yerin paykasa ödeme yöntemini kabul etmesi gerekiyor olmalı. Paykasa online satış ile oturduğunuz yerden bir yere hareket etmeden güvenilir ve hızlı alışverişin tadını çıkarın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top