skip to Main Content
1-800-987-654 admin@totalwptheme.com
Sanal Para, Şimdi Moda Paykasa

Sanal Para, Şimdi Moda Paykasa

Tüm dünyada büyük bir tüketim çılgınlığı var. Bu tüketim çılgınlığı somut olarak çok fazla gözükmüyor. Bunun sebebi de insanların artık mağazaları dükkânları gezerek bir şeyler satın almıyor oluşundan kaynaklı.

Birçok insan gündüz saatlerce çalıştığından akşam iş çıkışı mağazaların açık saatine ya yetişemiyor ya da mental ve bedensel olarak yorgun olduğundan mağaza gezmek ağır geliyor. Haftada bir gün tatili olanlar da o günü kalabalıklara girmek, alışveriş merkezlerinin ağır havasını soluyarak geçirmek istemiyor. Hal böyle olunca da devreye e-ticaret giriyor. Çoğu mağaza sanal ortamda tabiri caizse şube açarak e-ticarete adım atıyor.

 İnternetten alışveriş yapmak moda oldu diyebiliriz. Kolayca birkaç tıklamayla istenen ürün kapınıza kadar geliyor ve bu da size vakit kazandırıyor. Peki, internetten alışveriş yapmak için neye ihtiyacımız var? Cevabınız tabii ki kredi kartı olacaktır. Fakat kredi kartına çok daha avantajlı bir alternatif geldi desek? Evet, bu yazımızda bu alternatifi konu alacağız.

Kredi kartı kullanmak istemeyen insanlar için İngiliz dostlarımız bir formül geliştirdi. Sanal para üretti ve adına da paykasa koydu. Paykasa kredi kartı gibi gözüken fakat kredi kartı olmayan bir sistem. İnternet alışverişlerinizde kredi kartı yerine paykasa kullanabilirsiniz. Onun görevi tam olarak bu!

Paykasa sistemi bakiyeler üzerine kurulu bir sistem. İhtiyacınız olan bakiyeyi seçerek paykasa alıyorsunuz. Örnek vermek gerekirse ister 15 Euro ister 2000 Euro sizin bakiyeniz olabilir. Bu tamamen sizin talebinize bağlıdır. 15 Euro’luk bir paykasa almanız halinde daha yüksek limitte bir alışveriş yapamıyorsunuz. Bu kimine göre bir dezavantaj olsa da çoğunluk bu özelliğin harika bir avantaj olduğundan bahsediyor. Çünkü bu şekilde alışverişe dalarak limit aşımı yapmak mümkün olmayacak. Kişi yalnızca ihtiyacı olanı alabilecek.

Sistem Euro üzerinden işlediği için günün döviz kuruna göre para birimini çevirerek TL bazında hesaplayabilirsiniz. Diyelim ki paykasa ile internet harcamanızı yaptınız ve içinde belirli bir miktar kaldı. İşte burada da avantajlı kısmı gün yüzüne çıkıyor. Size özel olan paykasanızın içinde kalan bakiyeyi Türk Lirasına çevirerek nakdinizi temin edebiliyorsunuz. Böylece hiçbir kaybınız olmuyor.

İyide Paykasayı Nasıl Kullanacağım?

Paykasa temin eden firmalarla iletişime geçerek dilediğiniz bakiyede paykasa alabilirsiniz. Paykasa aldıktan sonra herhangi bir problem yaşama ihtimaline karşı satın alma yaptığınız firma sizlerle her an iletişimde olacaktır. Firmadan her an çevrimiçi destek alabilirsiniz.

On altı haneli size özel müşteri pininizin olduğu paykasanız geldikten sonra alışverişe başlayabilirsiniz. Alışveriş yapmak istediğiniz web sitesine girerek dilediğiniz ürünleri sepete ekleyin. Daha sonra ödeme kısmına gelerek paykasa ile ödeme seçeneğini tıklayın. Paykasa müşteri pininizi ödeme kısmına girerek ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Paykasa birçok internet sitesinde geçerlidir. Bu internet sitelerinden bazıları; Facebook, Skype, FishVille gibi popüler sitelerdir. İnternet sitelerinin dışında mobil uygulamalarda da paykasa kullanabilirsiniz. İster oyun, ister giysi olsun dilediğiniz tüm ürünü paykasa ile alabilirsiniz.

Paykasa Sistemini Kısaca Anlatır Mısınız?

Paykasa kesinlikle güvenilir bir sistemdir. Kullanıcının parasal durumunu ya da kişisel özelliklerini sorgulamaz. Sahip olduğu kişisel bilgilerinizi de hiç kimseyle paylaşmaz. Paykasa sistemi faiz içermeyen bir sistemdir. Ne kadar harcama yaparsanız o kadar ödeme yaparsınız. Sistem sizden fazladan hiçbir ücret talep etmez. Bu nedenle oldukça avantajlı bir sistemdir. Müşteriler tarafından tercih edilmesinin en önemli etkenlerinden biridir. Paykasa her zaman kullanıcılarının mutluluğunu düşünür. Böylece müşteri ve üretici iş birliği sağlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top