skip to Main Content
1-800-987-654 admin@totalwptheme.com
Türkiye’nin En Güvenilir Paykasa Sitesi

Türkiye’nin En Güvenilir Paykasa Sitesi

Günümüzde internet üzerinde yer alan sitelerden alışveriş yapılırken. en güvenli yöntem olan ön ödemeli sanal kartlar kullanılmaktır. Sanal kartlar arasında paykasa hemen hemen en güvenilir ve en kolay tedarik edilerek, kullanılanlar arasındadır.

Fakat internet ortamının yeteri kadar güvenli olmaması nedeniyle paykasa kart satın alınırken insanların en çok karşılaştıkları sorun elbette güvenilir paykasa kartı satan firmaların sitesini bulmaktır.

Bu da o kadar kolay olmayabilir. Google,Yandex vb. arama motorlarında en üst sıralarda olmak ne yazık ki güvenilebilir olmak anlamına gelmiyor.

Güvenilir Bir Şekilde Paykasa Kart Almak

Paykasa kart almak için siteleri gezdiğinizde adres satında yer alan https bağlantısının güvenli bir şekilde kullanılıyor olması, en önemli koşullardan biridir. Adres çubuğunda yeşil kısım olup olmadığına dikkat edin. Bunu sağlamak için yüksek maliyetler ödemek gerekli olduğu için sahtekarlık amacı güden bir kişi veya kişiler genellikle bu masrafı yapmazlar. Yine aynı şekilde eğer sitede ulaşılabilen bir telefon numarası varsa biraz daha güvenebilirsiniz. Fakat bütün bunlar tümüyle güvenebileceğiniz anlamına gelmez. Satın alma işlemini yapmadan önce sitenin müşteri temsilcisi ile telefonda konuşun ve kararınızı bu konuşmada edindiğiniz bilgilere ve sezgilerinize dayanarak verin.

Aklınızdan çıkarmamanız gereken bir başka konu resmi paykasa kart satış işlemi yapan bir firma hiçbir zaman 1-2 banka ile çalışmaz. Müşteri temsilcisi ile yaptığınız konuşmada çalıştıkları banka hakkında bilgi isteyin. Verdikleri cevap size kısmen bir ipucu sağlayabilir.

Paykasa kart sadece Türkiye’de değil dünya çapında çalışan bir uygulama olduğu için daima çok yoğundur. Geniş kapsamlı çalışma alanı olduğu içinde hiç durmaksızın 7/24 hizmet verir. Gecenin geç saatlerinde ya da sabahın çok erken saatlerinde arama yaptığınızda genellikle dolandırma amacı güden kişiler telefonlara cevap veremezler. Çünkübu kadar organize bir kurum olmayıp tek başlarına çalışmaktadırlar.

Güvenilir Bir Paykasa Kartı Satış Sitesi Seçimi

Eğer rahatça güvenebileceğiniz bir paykasa sitesi arıyorsanız bizi seçebilirsiniz.Bunun içindahaönce yapmış olduğumuz referans çalışmalarını inceleyebilirsiniz. Ödemelerinizin ve buna bağlı olarak alışverişlerinizin en hızlı, en güvenli şekilde yapılmasını sağlıyoruz. Ayrıca kartınıza para yükleme ya da paykasa kart bozdurma işlemlerinizi de size vakit kaybettirmeden olabilecek en hızı şekilde yapıyoruz.

Güvenilir bir site için birlikte çalıştığınızsite resmi bir satış bayisi olmalıdır. Resmi bayilerde işlemler çok daha hızlı ve sorunsuz gerçekleşir. İşlemler hızlı yapıldığında müşterilerin güveni kazanılır ve bu da sitemizin doğru ve güvenilir olarak tanınmasına yol açar. Bütün bunların bilincinde olarak hizmet vermekteyiz.

Paykasa bozdurma işlemleri sırasında daima güncel döviz kurunu gözönüne aldığımız için kullanıcıların paralarının değerinin gereksiz yere düşmesi önlenir ve haksızlıkların önüne geçilir. Ayrıca bütün bunlar için müşteriler hiçbir zaman ekstradan yüklü ücretler ödemek zorunda kalmazlar. Kendi paraları, kendi hesaplarına iade edilir.

Bazı siteler ise güncel kur değeri üzerinden hizmet vermezler ve kullanıcılarından ekstra ücret isterler. Bu durumda çok dikkatli olmanızı öneriyoruz. Güveninizi sarsan her hangi bir şey hissettiğinizde derhal o site ile çalışmayı bırakın.

Sitemiz üzerinden satışa sunulan kart sağlama,kart bozdurma işlemleri hızla yapıldığı için zamanınızı da doğru şekilde planlayarak yönetmiş olursunuz.

Paykasa kart satın aldığınız sitenin bütün alım satım işlemlerini yasal yoldan ve fatura keserek yaptığından emin olmalısınız. Paykasa kart kullanımında en önemli konu müşteri bilgileri mahremiyeti olduğu için kesinlikle 3. şahıslara bilgi vermeyen satış siteleri arasından seçim yapmanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top